Jemy Eko zaprasza na stoisko na pikniku w ramach Narodowego Dnia Sportu

 

Już 15 września br. na błoniach PGE Narodowego odbędzie się wielki piknik w ramach Narodowego Dnia Sportu. Zapraszamy w godzinach 12:00 – 17:00  do specjalnego stanowiska kampanii „Jemy eko”, zorganizowanego przez Polską Izbę Żywności Ekologicznej. Będziemy promować i degustować certyfikowane produkty ekologiczne członków PIŻE oraz edukować odwiedzających nas uczestników pikniku jak rozpoznać żywność organiczną i jakie korzyści dla zdrowia dają produkty bio.

Gościem specjalnym na stanowisku kampanii „Jemy eko” będzie Katarzyna Bosacka, znana wszystkim dziennikarka i prowadząca program telewizyjny „Wiem, co jem i wiem, co kupuję”. W roku 2013 otrzymała Laur Ekoprzyjaźni za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce, przyznawany przez miesięcznik Ekonatura. Katarzyna Bosacka poprowadzi warsztaty na temat diety dla sportowców, w godzinach 12.00 – 13.30, na które serdecznie zapraszamy.

Dla odwiedzających nas uczestników pikniku zaplanowaliśmy również konsultacje z dietetykiem oraz warsztaty kulinarne z produktami organicznymi, prowadzone przez dietetyczkę Martynę Smolińską, które rozpoczną się o godz. 13.30.

Do zobaczenia 15 września!